16 Nisan 2019

Gösterim: 6647

Uluslararası Bandırma ve Çevresi Sempozyumu

UBS’19

Bandırma: 17-19 Eylül 2019

 

Değerli Bilim İnsanları;

Sizleri, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin evsahipliğinde 17-19 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 2. Uluslararası Bandırma ve Çevresi Sempozyumu’na (UBS’19) (International Symposium of Bandirma and its Surroundings) davet etmekten büyük onur duyarız. İlki 2018 yılında geniş bir katılım ve büyük bir başarıyla gerçekleştirilen bu sempozyumun ikincisini düzenlemekten büyük mutluluk ve kıvanç duyuyoruz. 

2019 yılında ikincisini gerçekleştireceğimiz UBS'19 ile, Balıkesir ilimizin Bandırma, Erdek, Gönen, Manyas ve Marmara ilçeleri ile ilgili olmak kaydıyla ve kapsama giren konular çerçevesinde, araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. 

UBS’19; tarih, ekonomi, akıllı ulaşım vb. pek çok konuda uluslararası ve ulusal katılımcılara, bölge ile ilgili uygulamalı ve teorik konuları sunma, tartışma ve paylaşma fırsatı sağlayacaktır. 

Sizlere araştırmanızı, uzmanlığınızı ve tecrübenizi, meslektaşlarınızla paylaşabilecek bir atmosfer ve imkân sağlamaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

En iyi dileklerimle, 

 

 

Sempozyum Başkanı 

Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR 
(Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü)