08 Ağustos 2018

Gösterim: 1679

Kayıt

SEMPOZYUMUMUZDA KAYIT VE KATILIM ÜCRETİ ALINMAYACAKTIR.

 

Seyahat ve konaklama giderleri katılımcıların kendisi tarafından karşılanacaktır.

  

Sempozyumumuz, 27 Haziran 2018 tarih ve 30461 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren yeni Akademik Teşvik Yönetmeliği’ne uygun bir şekilde düzenlenmektedir.

 

Kayıt ve bildiri özeti kabul işlemleri sona ermiştir.

 

"Sempozyum davet mektupları", bildiri özeti kabul edilen tüm yazarların kayıt esnasında verdikleri e-posta adreslerine iletilmiştir. Eğer sempozyum davet mektubunuz ulaşmadı ise, lütfen Sempozyum Sekretarya'sı ile irtibat kurunuz.  

 

Bildiri özeti kabul edilen yazarlar, bildiri tam metinlerini, kendilerine sistem tarafından verilen ID ve kendi oluşturdukları şifreleri ile sisteme yükleyebilirler. Bildiri gönderim sistemi bildiri tam metinlerin yüklenmesi için açılmıştır.   

 

 

Uzaktan sunum aracılığı ile Sempozyuma katılanların “Katılım Sertifikaları” kargo aracılığı ile ve alıcı ödemeli olarak adreslerine ulaştırılacaktır. Özet ve tam metin tüm bildiriler, hakem değerlendirme sürecinden geçirilecektir. Sunulması ve yayınlanması uygun görülen bildiriler, elektronik olarak ISBN numaralı PDF Tam Metin Sempozyum Kitabı’nda (Proceedings Book) yayınlanacaktır.