14 Eylül 2018

Gösterim: 880

Sosyal Program

MANYAS KUŞCENNETİ VE GÖNEN GEZİSİ

19 Eylül 2018 Çarşamba günü, Manyas Kuşcenneti ve Gönen İlçemizi kapsayan bir sosyal program planlanmıştır. Sosyal programa katılım ücretsiz olup (katılımcıların özel harcamaları kendilerine aittir), otobüslerle ulaşım tarafımızdan sağlanacaktır. Detaylar, Sempozyum Kayıt Masası'nda katılımcılara verilecek olan Sempozyum Çantası içerisinde yer alacaktır.


Sosyal programın, 19 Eylül sabah saat 9.00-9.30 gibi başlaması ve en geç 17.00'da Bandırma'da sona ermesi planlanmaktadır.


Sosyal Programa katılım ve diğer hususlara ilişkin kısa bir katılımcı bilgi formu, bildiri özeti kabul edilen tüm "iletişim kurulacak yazar"lara (contact author) e-posta ile gönderilecektir.  Lütfen söz konusu anketi cevaplamanızı rica ederiz. Tüm planlamalar (otobüs koltuk kapasitesi, yemek vb.) katılımcıların verdikleri bilgilere göre yapıldığından, katılımcı bilgi formunu doldurmayan ve isimlerini bildirmeyen katılımcılarımızın Sosyal Programa katılmaları mümkün olamayabilir. Sosyal Programa katılım toplam 150 kişi ile sınırlıdır.


Sosyal programımızın hazırlanmasında büyük destekleri olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na, Kuşcenneti Milli Park Şefliği'ne ve Gönen Belediye Başkanlığı'na teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

 

Sempozyum Düzenleme Kurulu